Akreditácia

Indikátorom kvality nami poskytovaných profesijných vzdelávacích programov, rovnako ako celé inštitúcie, sú okrem iného aj prestížne akreditácie a členstva v národných i nadnárodných asociáciách. Tieto akreditácie sú dôležitým kritériom pri výbere školy, pretože reflektujú úroveň a kvalitu poskytovaného vzdelania.

The Europe Accreditation Council for Business Education

Sme hrdí držitelia akreditácie EACBE. Akreditácia EACBE je najkomplexnejší inštitucionálne akreditačný asociáciou pre vysoké školy a univerzity. Akreditácia EACBE je celosvetovo uznávané profesormi, celosvetovými spoločnosťami a médiami. Akreditácia EACBE zaisťuje prísnu kontrolu kvality, porovnáva školu s medzinárodnými štandardmi, pokiaľ ide o správu, programy, študentov, učiteľov, výskum, internacionalizáciu, etiku, zodpovednosť a udržateľnosť, rovnako ako zapojenie do sveta praxe.

https://www.ebmi.sk/wp-content/uploads/2021/10/EACBE-2021-2024pdf-pdf.jpg

The International Association for Business Schools and Programs

Štúdium na European Business & Management Institute je akreditované medzinárodnou akreditačná asociáciou The International Association for Business Schools and Programs, ktorá sponzoruje vzdelávanie a programy celosvetovo uznávaným univerzitám ako sú Duke University, Yale University, Stanford University, John Hopkins University, Harvard, MIT a ďalšie.

Organizácia sídli v USA a má tradíciu už od roku 1927. Akreditované máme programy MBA, MHA, MEM, DBA a LLM. Akreditácia od IABSP je zárukou skutočnej svetovej kvality!

Vďaka akreditáciu medzinárodné akreditačné asociáciou The International Association for Business Schools and Programs môžeme našim študentom poskytnúť jedinečné programy MHA, MEM, MBA, DBA a LLM, ktoré majú rovnaký rámec ako štúdium na Yale University, Duke University či Missouri State University s tým rozdielom, že zameranie jednotlivých programov zodpovedá právnym a ekonomickým rozdielom slovenský republiky. Štúdium je teda zamerané na problematiku a znalosti potrebné vo Slovenskom republike.

Naše štúdium MHA, MEM, MBA, DBA a LLM je vďaka akreditáciu IABSP celosvetovo uznávané.

Absolventi European Business & Management Institute dostanú diplom, ktorý môžu legálne používať. Avšak bez nostrifikácie v SR im pravdepodobne nebude titul zapísaný do dokladov napr. Do občianskeho preukazu. Študenti European Business & Management Institute študujú kvôli svojmu rozvoju, aby sa zlepšovali a zvyšovali svoju odbornú úroveň, využívali efektívne online vzdelávanie a boli členmi medzinárodnej komunity študentov a absolventov. Ako globálny online vzdelávacej inštitúcie nemáme skúsenosť s nostrifikácii v SR lebo o ňu musí požiadať študenti sami podľa podmienok svojich krajín.

https://www.ebmi.sk/wp-content/uploads/2021/06/IABSP-Akreditace-EBMI-pdf-640x897.jpg
KONTAKTEuropean Business & Management Institute
Dunajská 8
811 08 Staré Mesto, Bratislava
Slovenská republika
O INŠTITÚTUEuropean Business & Management Institute
O ŠTÚDIUŠtúdium
na EBMI
O NÁSEBMI
European Business & Management Institute je jednou z najprestížnejších manažérskych škôl pôsobiacich v Slovenskej republike a Českej republike. Prioritou je pre nás kvalita štúdia a jeho pridaná hodnota, ktorú vidíme predovšetkým v zameraní na prax a reálne životné a pracovné situácie. Vďaka týmto aspektom veríme, že každý náš študent vyťaží zo štúdia maximum a posunie sa o krok vyššie na svojom kariérnom rebríčku.

2021 © European Business & Management Institute

2021 © European Business & Management Institute